Adresa: Sportovní hala Děkanka, Praha 4-Nusle,
Děkanská vinice I. 987⁄5
Telefon:   602 315 568  (Martin Zych)
Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www:  

 

 

Oddíl házené na Praze 4 má za sebou dlouholetou tradici a může se pochlubit i řadou výrazných sportovních úspěchů. Největšího úspěchu klub dosáhl v sezóně 2003/4, kdy družstvo A mužů hrálo ve finále play-off česko-slovenské ligy házené (HIL) proti družstvu Karviné a podlehlo tomuto soupeři až po boji v poměru 3:2 na zápasy. Naším oddílem prošla řada výborných ligových hráčů a vynikajících bývalých, ale i současných reprezentantů (Petr Štochl, Pavel Pauza, Jiří Kotrč, Karel Nocar a další).

V současnosti má oddíl házené v soutěžích Českého svazu házené 3 družstva mužů a 1 mužstvo žen:

Muži A – mužstvo pod vedením trenéra Jiřího Drnka hraje ve 2. lize, kterou mužstvo dokázalo opakoveně za několik posledních let s přehledem vyhrát.

Muži B – mužstvo pod vedením trenéra Ivana Kotvy hraje Přebor Prahy, který opakovaně s jistotou vyhrálo a je v této soutěži s přehledem nejúspěšnějším mužstvem za poslední desetiletí. Mužstvo poskytuje rovněž možnost herní praxe pro perspektivní hráče pro A mužstvo.

Muži C – mužstvo pod vedením trenéra Jaromíra Ježka hraje Přebor Prahy a poskytuje sportovní vyžití zejména starším hráčům, kteří mají házenou stále rádi.

Ženy – družstvo žen je účastníkem Přeboru Prahy, trenérem mužstva je Oldřich Pajk.

Do svých řad rádi uvítáme nové házenkáře, kteří by se chtěli zapojit do některého z výše uvedených mužstev.